• USD 29.3
  • EUR 30.6
  • GBP 35.6
Спецпроєкти

Байден висловився про "глухий кут" в переговорах та територіальні поступки Росії

Президент США Джо Байден заявив, що не чинитиме тиск на українську владу, щоб вона погодилася на територіальні поступки у війні з Росією. У зупинці переговорів із країною-агресором немає провини України

Президент США Джо Байден
Президент США Джо Байден
Реклама на dsnews.ua

Про це Байден написав у колонці для The New York Times, передає "ДС".

"Моїм принципом протягом усієї цієї кризи було: "Нічого про Україну без України". Я не тиснутиму на український уряд – публічно чи в приватному порядку – з метою зробити якісь територіальні поступки. Це було б неправильно і суперечило б загальновизнаним принципам", – написав Байден.

Політик наголосив, що переговори України з Росією зайшли в глухий кут не через те, що Україна відвернулася від дипломатії.

"Вони зайшли в глухий кут, тому що Росія продовжує вести війну, щоб взяти під свій контроль якомога більшу частину України", – заявив лідер Штатів.

Окрім того, Байден запевнив, що Сполучені Штати продовжуватимуть роботу зі зміцнення України та підтримуватимуть її зусилля щодо досягнення припинення конфлікту шляхом переговорів.

Нагадаємо, Байден пояснив, що вирішив надати Україні ракетні системи та боєприпаси до них, щоб посилити позицію Києва на переговорах із Москвою.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua