• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Байден виступив зі зверненням до нації: "Ви підтримували мене, а я буду підтримувати і захищати вас"

Реклама на dsnews.ua

Обраний президент Джо Байден виступив із зверненням до американського народу

Трансляція виступу велася на Голосі Америки, передає "ДС"

"Співгромадяни, американці, жителі штату Делавер. Я всім зобов'язаний вам, хто підтримував нас, жителям всіх міст, всіх рас і сексуальної орієнтації. Ви підтримували мене, а я буду підтримувати і захищати вас", — сказав переможець президентських перегонів.

"Америка схилила шальки терезів на бік справедливості", — додав він.

Потім він звернувся до тих, хто програв. "Я розумію розчарування тих, хто голосував за президента Трампа — що ж, я сам двічі програвав. Але вони не вороги нам, вони — американці", — нагадав Байден.

"Давайте дамо один одному шанс. Пора відкинути різку риторику, знизити накал, знову побачити один одного, знову прислухатися один до одного. Пошуки ворогів повинні бути закінчені".

За словами Байдена, насамперед він має намір взяти під контроль ситуацію з коронавірусом. Як з'ясувалося, є план Байдена-Харріс з протидії ковіду. "У найближчий понеділок я представлю групу провідних вчених і експертів, які з 20 січня 2021 (дати вступу нового президента США в посаду — Бі-бі-сі) реалізовуватимуть цей план, заснований на фундаментальній науці".

У своїй промові Байден, який виріс в глибоко віруючій католицькій родині, кілька разів звертався до Святого Письма: "В Біблії написано, що на все свій час. Час будувати, час пожинати, час лікуватися, час сіяти. Зараз для Америки — час заліковувати рани".

"Поширюйте віру. Люблю вас всіх, Боже, благослови Америку", — завершив свій виступ Байден.

Нагадаємо, Демократична партія США зберегла більшість у Палаті представників Конгресу. Вся палата Представників, у якій 435 голосуючих членів, переобиралася 3 листопада.

    Реклама на dsnews.ua