• USD 28.4
  • EUR 32.2
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Байден звернувся до нації через COVID-штам "Омікрон"

Новий варіант коронавірусу "Омікрон", виявлений вперше в африканських країнах, а згодом і в інших частинах світу, потребує ефективного реагування, але це не має викликати паніки

Байден звернувся до нації через COVID-штам "Омікрон";
Байден звернувся до нації через COVID-штам "Омікрон";
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив президент США Джо Байден під час звернення до нації, передає "ДС" з посиланням на CNN.

"По-перше, цей варіант є причиною занепокоєння, а не паніки", – наголосив Байден.

На його думку, Сполучені Штати мають найкращих вчених, а також найліпші ліки та вакцини. За словами американського лідера, лікарі щодня дізнаються більше про те, як боротися з COVID-19.

По-друге, відзначив Байден, найбільш оптимальним захистом від нового варіанту COVID-19 є "повний курс вакцинації, а також отримання "бустерного" щеплення". Президент послався на попередні висновки вчених про те, що додаткові вакцини забезпечують найміцніший захист від COVID-19 на нинішньому етапі.

"По-третє, якщо для реагування на новий варіант знадобляться додаткові щеплення чи "бустери", що, ми сподіваємося, не знадобиться, ми прискоримо їхню розробку та поширення за допомогою всіх доступних інструментів", — наголосив Байден.

При цьому президент штатів підкреслив, що його команда вже працює з компаніями Pfizer, Moderna і Johnson & Johnson у контексті розробки планів на випадок надзвичайних ситуацій та виготовлення додаткових вакцин, якщо це знадобиться.

Нагадаємо, у світі починає поширюватися новий штам коронавірусу – ботсванський, який ВООЗ назвала грецькою літерою "омікрон". "ДС" розповіла, що про нього відомо, які побоювання ця мутація викликає у медиків і як із нею планують боротися.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua