• USD 27.6
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Білорусь представляє екстраординарну загрозу нацбезпеці США, - Трамп

Реклама на dsnews.ua
США продовжать режим надзвичайної ситуації стосовно Республіки Білорусь, який був введений в 2006 році

Про це йдеться в офіційному листі президента Доналда Трампа спікеру Палати представників американського Конгресу, передає "ДС".

"Дії і політичні ініціативи певних членів уряду Білорусі та інших осіб, які націлені підірвати демократичні процеси або інститути в Білорусі, зловживати правами людини, що пов'язано з політичними репресіями, а також брати участь у корупційних схемах, продовжують представляти незвичайну і екстраординарну загрозу для національної безпеки і зовнішньої політики США", - сказано в документі, опублікованому на сайті Білого дому.

У своєму листі Трамп підкреслив, що у зв'язку з цим визначив необхідність "продовжити надзвичайну ситуацію, оголошену указом 13405 щодо Білорусі".

Введення режиму надзвичайної ситуації у Білорусі відбулося 16 червня 2006 року. Після цього він продовжується щороку рішенням президента США. Нинішній режим буде продовжено 16 червня.

Реакції МЗС Білорусі на рішення Трампа поки не надходило, на сайті відомства станом на 06.25 немає коментарів з цього приводу.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський у жовтні поточного року має намір відвідати Білорусь з офіційним візитом.

    Реклама на dsnews.ua