• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Білоруська асоціація гімнастики познущалася над Росією і звалила все на хакерів

Білоруська асоціація гімнастики розмістила в соціальній мережі Facebook коментар, який висміює російський спорт, проте потім заявила, що нібито коментар був розміщений невідомою особою, яка не має відношення до Асоціації

Реклама на dsnews.ua

Відповідну заяву було розміщено на сторінці БАГ у Facebook, інформує "ДС".

"8 серпня був здійснений несанкціонований вхід в акаунт Білоруської асоціації гімнастики в мережі Facebook. Усі коментарі, що зʼявилися в цей проміжок часу, не мають відношення до Білоруської асоціації гімнастики. Приносимо вибачення за некоректні коментарі, що зʼявилися в мережі", — йдеться в заяві.

В Асоціації також заявили, що зараз нібито проводяться технічно-регламентні роботи, покликані збільшити надійність акаунта БАГ.

Раніше в Facebook від імені Асоціації був розміщений коментар у відповідь на репліку читача на тему виступу російських гімнастів на Олімпіаді в Токіо. На цих іграх російські спортсменки вперше з 1996 року не змогла виграти золоту медаль за підсумками індивідуального багатоборства. Росіяни вважають, що їх спортсменкам нібито були занижені оцінки, а тренер Тетяна Тарасова образила суддів, заявивши: "Судді — тварі! Це свавілля".

У коментарі Білоруської асоціація гімнастики російські спортсмени були названі "псевдовеликими".

"Псевдовеликі ви наші. Зніміть корону. Якщо великі, порівнюйте себе з великими спортивними країнами, яким ви бездарно розтринькали", — говорилося в коментарі БАГ.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua