• USD 41.3
  • EUR 45
  • GBP 53.5
Спецпроєкти

Білорусь постачала зброю Азербайджану під час війни в Карабаху, – ЗМІ

Білорусь постачала Азербайджану озброєння та надавала військову допомогу у період загострення ситуації у Нагірному Карабаху у 2018-2022 роках

Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать листи, дипломатичні ноти та експортні паспорти, які опинилися у розпоряджені Politico, передає "ДС".

Білорусь активно допомагала збройним силам Азербайджану в період з 2018 до 2022 року, коли напруженість у відносинах з Вірменією досягла піку, пише видання.

Пропоновані послуги включали модернізацію старого артилерійського обладнання та постачання нового обладнання, що використовується для радіоелектронної боротьби та систем безпілотних літальних апаратів.

Серед документів, що опинилися у видання, є листи Білоруської державної агенції з експорту озброєнь власним військово-промисловим підприємствам про замовлення на сучасне артилерійське обладнання для Азербайджану, а також листування між двома державами щодо узгодження закупівлі протиракетних комплексів "Гроза-С".

Як писала "ДС", 13 червня офіційні представники Вірменії припинили візити до Мінська після заяв самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка про те, що він вірив у перемогу Азербайджану в карабаському конфлікті.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua