• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Білорусь стане єдиною військовою базою з РФ в разі агресії сусідів, — Лукашенко

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляє, що в разі агресії відносно Білорусі з боку сусідніх країн вона перетвориться на єдину військову базу з Росією

Реклама на dsnews.ua

Про це Лукашенко заявив в інтерв'ю CNN, передає "ДС" з посиланням на білоруське державне агентство БЕЛТА.

"Якщо треба буде, то Білорусь перетвориться на єдину базу Білорусі та Росії. Військову базу. Для того, щоб протистояти вашій агресії, якщо раптом ви на це зважитеся або окремі сусідні держави. Ви це повинні чітко розуміти", — сказав Лукашенко

Відповідаючи на питання, чи не перетвориться Білорусь на західний форпост Росії, Лукашенко відповів: "Якщо ви так боїтеся, що Білорусь може перетворитися на західний форпост Росії, тоді навіщо ви цю дурну, безмозку проводите політику? Навіщо ви нас робите форпостом Росії?".

За його словами, Білорусь уже давно є форпостом Союзної держави Білорусі й Росії: "У нас створена на цьому західному напрямку єдина фактично армія. Єдине збройне угрупування, основою якої є білоруська армія. І в разі конфлікту, ми це не приховуємо, нас вся західна частина Збройних Сил Росії буде підтримувати".

"Тому розмова про те, що колись буде цей форпост, безпідставна. За необхідності цей форпост буде створений протягом місяця. При загрозі", — додав самопроголошений президент.

Нагадаємо, 10 вересня самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко та глава Кремля Володимир Путін на переговорах в Москві домовилися про узгодження всіх 28 "союзних програм", в тому числі про єдині макроекономічну політику, оборонний простір і ринок нафти й газу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua