• USD 41
  • EUR 44.7
  • GBP 53.2
Спецпроєкти

Брати Орбана по розуму: Болгарія може заблокувати санкції проти Росії

Болгарія має намір заблокувати санкції проти Росії, якщо обмежувальні заходи поширюватимуться на російську атомну галузь

AP
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив президент Болгарії Румен Радев перед початком позачергового засідання Ради Європи, відповідаючи на питання щодо можливості включення ЄС ядерного палива до наступного пакету санкцій, передає "ДС" з посиланням на УНІАН.

"Ми не можемо прийняти санкції щодо атомної енергетики і, якщо буде потрібно, накладемо вето", – сказав Радев.

Він заявив, що це безпосередньо зачіпає енергетику та економіку Болгарії. Крім того, болгарський лідер виступив за активізацію дипломатичних зусиль для припинення війни, розв'язаної Росією.

"Я закликаю ЄС використовувати всю свою міць і інструменти, щоб ми могли вести дебати в напрямку припинення бойових дій і дипломатичних зусиль для мирного вирішення… Це кривава війна, і ми дедалі рідше чуємо голоси за мир. Ми чуємо тільки звуки знарядь, ми чуємо тільки заклики до перемоги, і ніхто не може зараз визначити, що таке перемога", – заявив Радев.

Зазначимо, раніше Румен Радев кілька разів назвав анексований Крим територією Росії та виступає проти постачання зброї в Україну.

Як повідомляла "ДС", раніше прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що Будапешт блокуватиме введення санкцій проти Росатому і "діятиме дуже жорстко" у питаннях ядерної енергетики РФ.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua