• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Британія підтримала право українців атакувати територію Росії

Україна має повне право завдавати ударів по території країни-агресора Росії, щоб атакувати її логістичні лінії, запаси палива, та арсенали. Може законно робити це за допомогою озброєнь, переданих ЗСУ союзниками

Міністр збройних сил Великої Британії Джеймс Гіппі;
Міністр збройних сил Великої Британії Джеймс Гіппі;
Реклама на dsnews.ua

Про це міністр збройних сил Великої Британії Джеймс Гіппі заявив у інтерв'ю Times Radio, передає "ДС".

Міністра запитали, чи підтримує Британія право українців атакувати російську територію.

"Звичайно. Я маю на увазі, Україна як суверенна країна мирно існувала у своїх кордонах, а потім інша країна вирішила їх порушити. І стягнула 130 000 солдатів з усієї своєї території. Це почало війну між Україною та Росією, і у війні Україні необхідно завдавати ударів у тил супротивника – атакувати його логістичні лінії, сховища палива, арсенали. Це частина [війни]", – пояснив Гіппі.

"Цілком законно для України націлюватися вглиб Росії, щоб порушити логістику, яка, якби вона не була порушена, безпосередньо сприяла б смертям та бійні на українській землі. Це частина війни", – наголосив він.

Міністр додав, що не вважає це прикладом того, що Британія чи НАТО самі б'ють по Росії, про що постійно там кажуть – нібито це не Україна захищається від повномасштабного вторгнення РФ, а "США та НАТО руками українців воюють проти Росії".

Нагадаємо, 25 квітня у Фокінському районі російського Брянська, неподалік кордону з Україною, вночі 25 квітня сталася масштабна пожежа на нафтобазі.

Як писала "ДС", 1 квітня у російському Білгороді пролунали вибухи на нафтобазі. Місцева влада звинуватила "українські вертольоти", які нібито підірвали підприємство.

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данилов заявляв, що Україна не має відношення до цих подій.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua