• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Британський дипломат: Після Brexit підтримка України Британією зросте

Реклама на dsnews.ua
Державний секретар у справах Європи і Америки Міністерства закордонних справ Великобританії Алан Дункан на форумі Ялтинської європейської стратегії заявив, що після Brexit підтримка Британією України зросте

Україні не варто турбуватися, що вихід Великобританії зі складу ЄС призведе до скорочення підтримки, повідомив кореспондент "Європейської правди", передає "ДС".

Про це під час форуму Ялтинської європейської стратегії заявив державний секретар у справах Європи і Америки Міністерства закордонних справ Великобританії Алан Дункан.

"Так, ми не будемо більше сидіти за європейським столом. Але ми зберігаємо своє місце за іншими столами, зокрема - в Раді Безпеки ООН. Ми налаштовані на продовження підтримки України. Хочу нагадати - ми є єдиною країною ЄС, яка має власні бюджетні витрати на підтримку світової безпеки. Це дозволяє говорити з упевненістю наша допомога Україні не зменшиться, а навпаки - зростатиме", - заявив дипломат.

Нагадаємо, раніше Дункан заявив, що Великобританія зацікавлена у збереженні торгових відносин з Україною.

Також дипломат запевняє, що санкції проти Російської Федерації повинні зберегтися після виходу Сполученого королівства зі складу ЄС.

    Реклама на dsnews.ua