• USD 26.9
  • EUR 31.8
  • GBP 37.2
Спецпроєкти

Церемонію відкриття Олімпіади в Токіо зможуть відвідати тільки VIP-персони, — ЗМІ

Уряд Японії вивчає питання про допуск на церемонію відкриття лише високопоставлених представників, включно з іноземними гостями, представниками спонсорів і дипломатами

Уряд Японії вивчає питання про допуск на церемонію відкриття лише високопоставлених представників
Уряд Японії вивчає питання про допуск на церемонію відкриття лише високопоставлених представників / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє японська газета Asahi, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Посилаючись на неназвані джерела, видання стверджує, що кількість VIP-гостей на церемонії відкриття буде значно меншою, ніж 10 тис., як передбачалося раніше.

Крім того, щоб уникнути поширення коронавірусної інфекції, заходи після 21:00 проводитимуть без глядачів, у решту часу олімпійські обʼєкти заповнюватимуться лише на 50%. Раніше повідомлялося, що іноземних глядачів на заходи Олімпіади не буде пустять.

Усі організаційні питання, що стосуються проведення Олімпіади, обговорюватимуть 8 липня.

Премʼєр-міністр Японії Йосіхіде Суга заявив про можливість проведення Ігор взагалі без глядачів. За повідомленням газети, Суга хотів, щоб на стадіонах були вболівальники, але додав, що деякі члени керівної партії виступають за повну заборону.

Відкриття Олімпіади заплановано на 23 липня.

Як писала "ДС", японські ЗМІ повідомляли, що під час літніх Олімпійських ігор в Токіо близько 40% змагань можуть пройти без глядачів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua