• USD 28.2
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Час "Ч" настав: Лукашенко назвав Україну форпостом провокацій

Реклама на dsnews.ua

Де-факто президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що кілька країн останні 10 років готувалися до агресії щодо Білорусі та форпостом політичних провокацій стала Україна

Про це Лукашенко сказав під час зустрічі з політичним активом Білорусі, передає "ДС" з посиланням на БЕЛТА.

За його словами, відразу кілька європейських країн протягом останніх десяти років скрупульозно готувалися до нинішнього часу "Ч".

"Щоб відразу зняти всі маски, назвемо цих гравців поіменно. На рівні світових центрів це перш за все Сполучені Штати Америки, конкретніше — їх мережа фондів з підтримки так званої демократії. На європейському континенті активно діяли американські сателіти: Польща, Литва, Чехія і, на жаль, наша Україна", — зазначив він.

Лукашенко зазначив, що кожна з цих країн відпрацьовувала свою роль

"Чехія — з давніх часів як ресурсного хаба, Польща — спочатку як інкубатор медіаканалів ("Белсат", "Нехта"та інші), а потім — як майданчик для альтернативних органів у вигнанні. Литва, уражена темою БелАЕС, — як таран білорусько -европейськие відносин. Україна, не дивлячись на нашу незмінну її підтримку (наприклад, в питаннях територіальної цілісності та й по інших), всупереч духу наших взаємин стала форпостом політичних провокацій", — додав Лукашенко.

Як повідомляла "ДС", 16 серпня Олександр Лукашенко, виступаючи на провладному мітингу бюджетників, звинуватив Україну в закликах провести нові вибори в Білорусі.

Пізніше Лукашенко неодноразово звинувачував Україну в дестабілізації ситуації в Білорусі і втручанні в її внутрішні справи.

    Реклама на dsnews.ua