• USD 26.7
  • EUR 31.2
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Чоловік Тимановської, який втік з Білорусі до Києва, отримав польську візу

Чоловік білоруської легкоатлетки Христини Тимановської Арсеній Зданевич отримав польську гуманітарну візу

bbc.com
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив офіційний представник уряду Польщі Петр Мюллер, передає "ДС" з посиланням на ONET.PL.

За його словами, Тимановська в даний час знаходиться під опікою польських дипломатичних служб, а чоловіку надана гуманітарна віза.

Додаткову інформацію представник уряду відмовився надати з міркувань безпеки.

Однак Мюллер підкреслив, що Польща готова надати Тимановській будь-яку допомогу, "в тому числі підтримку в її спортивній кар'єрі, якщо, звичайно, вона забажає".

Як повідомляла "ДС", білоруську легкоатлетку Христину Тимановську силою намагалися повернути з Олімпіади-2020 до Мінську. 1 серпня спортсменку привезли з речами в аеропорт Токіо, а тренерський штаб збірної заявив, що її відправляють додому в Білорусь через "емоційно-психологічний стан". Раніше Тимановська критикувала керівництво національної збірної на Олімпіаді. Легкоатлетка заявила, що боїться повертатися до Білорусі, оскільки там її, ймовірно, можуть посадити до в'язниці. 4 серпня вона вилетіла з Токіо до Відня, хоча раніше планувалося, що вона прибуде до Варшави.

Тимановська отримала гуманітарну візу Польщі. Її чоловік Арсеній Зданевич, який зараз перебуває в Україні, заявив, що відчуває себе в безпеці.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua