• USD 27.1
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Щоб ніхто не віддав Крим Україні: Сенатор РФ розповів про одну з поправок

Реклама на dsnews.ua

Російський сенатор Андрій Клішас заявив, що поправка до Конституції РФ про захист суверенітету потрібна для того, щоб "ніхто не міг серйозно внести поправку до законодавства, за якою Крим передається Україні"

Про це росіянин сказав в інтерв'ю РБК, передає "ДС".

"Це робиться для того, щоб жоден орган державної влади, включаючи президента, або парламент, або уряд, не могли серйозно вести переговори, наприклад, про повернення Криму Україні", – сказав він.

Поправка, за словами Андрія Клішаса, потрібна не для того, щоб бігати за блогерами або по соцмережам і дивитися, не написав чи хто-небудь, що "давайте віддамо Крим", інформує "Теперішній час".

Про захист суверенітету йдеться в статті 67, і вона звучить так: "Російська Федерація забезпечує захист свого суверенітету та територіальної цілісності. Дії (за винятком делімітації, демаркації, редемаркації державного кордону Російської Федерації з суміжними державами), спрямовані на відчуження частини території Російської Федерації, а також заклики до таких дій, не допускаються".

Як повідомляла "ДС", "всенародне голосування" за запропонованими поправками до Конституції пройде в Росії 1 липня 2020 року.

    Реклама на dsnews.ua