• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Ціни на нафту падають через спалах коронавірусу у низці країн

У понеділок, 19 квітня, спостерігається зниження цін на нафту через сплеск нових випадків COVID-19 в Індії та деяких інших країнах

Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать дані біржових торгів, які оприлюднені на сайті Investing.com, інформує "ДС".

Збільшення темпів розповсюдження коронавірусу викликало побоювання, що більш суворі заходи щодо стримування пандемії загальмують ріст економічної активності, а також обвалять попит на нафту, зазначає Укрінформ.

Вартість червневих фʼючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures становить $66,67 за барель, що на $0,10 (0,15%) нижче ціни на закриття попередньої сесії.

Ціна фʼючерсів на нафту WTI на травень на електронних торгах нью-йоркської товарної біржі NYMEX знизилася на $0,05 (0,08%) — до $63,08 за барель. Попередні торги за стандартами завершилися на рівні $66,77 і $63,13 відповідно.

Станом на 09:15 за київським часом ціна на нафту марки Brent встановлена ​​на рівні 66,47 долара за барель. На відкритті Brent торгувалася за 66,67 долара за барель, що на 10 центів нижче за рівень закриття торгів ($66,77).

Нагадаємо, Індія повідомила про рекордне зростання числа випадків зараження коронавірусом — 273 810, в результаті чого загальна кількість випадків захворювання збільшилася до більш як 15 млн. Це вивело країну на друге місце за рівнем захворюваності після США.

Гонконг з 20 квітня призупинить польоти з Індії, Пакистану і Філіппін через завезену коронавірусну інфекцію, заявила влада пізно ввечері 18 квітня.

Японські компанії вважають, що третя за величиною економіка світу зіткнеться з четвертою хвилею зараження коронавірусом, і багато людей готуються до нового удару по бізнесу. Деякі компанії відзначили, що більш повільне впровадження вакцинації порівняно з іншими розвиненими країнами G7 і відсутність у населення відчуття кризи спровокують нову хвилю інфекцій.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua