• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Covishield ще не відправив запит на реєстрацію в ЄС: визнання затягується

В Євросоюзі ще не отримали жодної заявки на схвалення від виробника індійської вакцини Covishield від AstraZeneca, через це визнання вакцини може затягнутися на невизначений період

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомило Європейське агентство лікарських засобів (ЕМА) на своїй сторінці в Twitter, передає "ДС" з посиланням на The print.

ЕМА інформує про те, що не отримало офіційного запиту на оцінку, дозвіл і продаж вакцини Covishield в Європі.

"Щоб вакцина Covishield # COVID-19 була оцінена для використання в ЄС, розробник повинен подати в EMA офіційну заяву на отримання дозволу на маркетинг, яке досі не було отримано", — йдеться в заяві.

Цю інформацію підтвердили і у відповіді на електронну пошту ThePrint.

"Якщо ми отримаємо заявку на реєстрацію будь-якої вакцини, не схваленої в даний час в ЄС, ми повідомимо про це на нашому веб-сайті", — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше в Індії заявили, що вакцинованих Covishield не впускають до Європи. Проблема полягає в тому, що ЕМА не визнає індійську вакцину AstraZeneca.

Як повідомляла "ДС", раніше міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко заявив, що ведуться переговори про дозвіл відвідувати ЄС громадянам України, які отримали щеплення від коронавірусу вакцинами CoviShield і CoronaVac.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua