• USD 41.5
  • EUR 45.2
  • GBP 53.6
Спецпроєкти

Данілов розповів про великі проблеми росіян з новим наступом

Секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов заявив, що "великий наступ" Росії вже почався, проте він відбувається не так, як окупанти собі уявляли, бо українські захисники його потужно відбивають

Олексій Данілов
Олексій Данілов
Реклама на dsnews.ua

Про це Данілов сказав у ефірі телемарафону, передає "ДС".

"З великим наступом у них великі проблеми. Вони вже почали свій наступ, вони просто не кажуть, що вони його почали, а наші війська його дуже потужно відбивають. Той наступ, який вони планували, вже поступово йде. Але не той наступ, на який вони розраховували", — сказав Данілов.

Коментуючи заяву заступника голови МЗС РФ Сергія Вершиніна про те, що Росія нібито готова до переговорів з Україною "без попередніх умов" з урахуванням цілей РФ і реальності, що склалася, секретар РНБО зазначив, що росіяни намагаються реалізувати проєкт "Друга Україна".

"Що стосується пропозиції цього хлопа з Москви, то у них зараз іде проєкт під назвою "Друга Україна", вони реанімують політтехнологів, які працювали за часів Януковича, очолювали інститути деякі, вони сьогодні вже починають свою брудну роботу на території нашої країни, щоб нас примусити до ситуації, умовно, двох Корей, 1957 року по "38 паралелі"… Деякі з Партії регіонів, а потім ОПЗЖ, які знаходяться за кордоном… по Монако, вони це супроводжують, контактують. Ніякої другої України не буде, буде єдина велика країна", — сказав Данілов.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua