• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Ділимося трофеями: російські добровольці розповіли, хто їм допомагає

Бійці Польського добровольчого корпусу надають підтримку російським добровольцям, які проводять партизанські операції у Білгородській області, але лише в межах території України

Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні "Російського Добровольчого Корпусу", повідомляє "ДС".

"Наші соратники з Польщі справді не перший місяць воюють з нами пліч-о-пліч за свободу і незалежність України. Ми вже встигли провести спільно низку операцій на Оріхівському і Запорізькому та Бахмутському напрямках... Що стосується бойових дій на території Російської Федерації, бійці ПДК забезпечують конвой полонених, військову та медичну логістику, але лише в межах державного кордону України", — розповіли вони.

При цьому російські добровольці висловили подяку польським бійцям та всьому польському народу.

"Щиро дякуємо їм за неоціненний внесок у спільну справу і завжди включаємо їх у планування і ділимося з ними нашими трофеями", — розповіли росіяни.

Як повідомляла "ДС", 3 червня "Російський добровольчий корпус" заявив, що прикордонна зона в Білгородській області "стрімко перетворюється на "сіру зону" з боку РФ.

Бійці РДК на території Білгородської області захопили в полон двох російських солдатів та заявили, що готові повернути військових на зустрічі з губернатором Білгородської області В'ячеславом Гладковим.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua