• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Справа про штурм Капітолію: винесено перший вирок

Федеральний суд Вашинтона (США) ухвалив перший вирок у справі про штурм Капітолію прихильниками 45-того президента країни Дональда Трампа 6 січня 2021 року

Протестувальники у Капітолії
Протестувальники у Капітолії / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

49-річну Анну Морган-Ллойд, що приїхала з Індіани до Вашингтона, засудили до трьох років умовно, передає "ДС" з посиланням на NBC News.

Її також зобовʼязали до 120 годин громадських робіт і виплати 500 доларів компенсації.

Жінка визнала себе винною за одним зі звинувачень щодо незаконного мітингу у Капітолії. Ще три звинувачення з неї зняли. Усі вони стосувалися дрібних правопорушень.

Звинувачення у незаконних демонстраціях у Капітолії передбачає максимальне покарання у вигляді шести місяців увʼязнення. Але прокурори заявили, що жінка співпрацювала зі слідчими, визнала свою відповідальність, заявила про докори сумління та не притягувалася раніше до кримінальної відповідальності.

«Я просто хотіла б вибачитися перед судом, американським народом і моєю родиною. Я пішла туди, щоб мирно засвідчити свою підтримку президентові Трампу, і мені соромно, що це перетворилося на жорстоку демонстрацію насильства», — сказала вона у зверненні до суду.

Прокурори заявили, що Морган-Ллойд провела у Капітолії близько 10 хвилин і не брала участі в насильницьких діях і не псувала майно.

Нагадаємо, 6 січня 2021 року прихильники колишнього президента США Дональда Трампа, який програв вибори, увірвалися до будівлі Капітолію у Вашингтоні. У результаті заворушень загинули пʼятеро людей, правоохоронці заарештували 68 учасників протесту.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua