• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

"Дельта"-штам: на курортах Іспанії планують знову запровадити комендантську годину

В Іспанії Канарські острови та середземноморський регіон Валенсія просять уряд повернути комендантську годину для протидії поширенню коронавірусу серед невакцинованої молоді

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

За останні місяці в цілому по країні нових випадків стало менше, але їх кількість почала зростати з середини червня, що спричинене більш заразним варіантом "Дельта" та більшим спілкуванням серед молоді, передає "ДС"з посиланням на Європейську правду.

Кількість госпіталізацій почала зростати, але залишається набагато нижчою за рівень, який спостерігався на початку цього року.

Щоденна смертність зменшується з квітня, оскільки найбільш вразливі групи, такі як люди похилого віку та люди з супутніми захворюваннями, були щеплені.

Оскільки в травні закінчився режим надзвичайного стану, за відповідь на COVID-19 відповідають регіональні органи, але їм потрібні дозволи суду або уряду для суворих заходів, таких як локдаун, заборона на поїздки та комендантська година.

Регіональний уряд Канарських островів заявив, що попросить Верховний суд дозволити комендантську годину з 0.30 до 6.00 на Тенеріфе, де найвищий рівень захворюваності на коронавірус на островах.

Захищаючи цей захід, регіональний лідер Анхель Віктор Торрес у пʼятницю заявив, що це дозволить запобігти скупченню натовпів протягом вихідних.

"Тиск на лікарні починає зростати. На Тенеріфе наповненість відділень інтенсивної терапії становить близько 15%, а молодь потрапляє в реанімацію", — сказав він.

Валенсія, де знаходиться популярний курорт Бенідорм, і центральний регіон Кастилія та Леон, вже просили у центрального уряду про комендантську годину, але міністр охорони здоровʼя Кароліна Даріас заявила в середу, що це не розглядається.

Нагадаємо, німецький державний Інститут Роберта Коха повернув Іспанію до списку країн "червоної зони" в звʼязку з поширенням мутації коронавірусу "Дельта" і збільшенням числа заражень.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua