• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Для заспокоєння громадськості: уряд Кіпру отримав вакцину AstraZeneca в повному складі

Всі члени кабінету міністрів Кіпру прищепилися проти коронавірусу вакциною від шведсько-британської компанії AstraZeneca, щоб показати її безпечність

Міністр енергетики, комерції та індустрії Кіпру Натаса Пілідес отримала дозу вакцини від коронавврусу виробництва AstraZeneca
Міністр енергетики, комерції та індустрії Кіпру Натаса Пілідес отримала дозу вакцини від коронавврусу виробництва AstraZeneca / фото Reuters
Реклама на dsnews.ua

Вісім міністрів, два заступника міністра і ще троє вищих посадових осіб отримали уколи AstraZeneca в центрі вакцинації в столиці Нікосії, передає "ДС" з посиланням на Reuters.

Відзначається, що деякі країни обмежили використання вакцини AstraZeneca певними віковими групами або взагалі призупинили щеплення після того, як Європейський союз і британські регулятори підтвердили можливий зв'язок уколів з випадками рідкісного тромбозу.

"Ми хочемо послати чітке повідомлення про те, що важлива вакцинація, а не сама вакцина", — заявив президент Кіпру Нікос Анастасіадес, який отримав щеплення вакциною Pfizer-BioNTech в січні. Ще двоє членів кабінету були щеплені раніше в залежності від їх віку.

Як і деякі інші країни ЄС, Кіпр тимчасово зупинив щеплення вакциною AstraZeneca в середині березня, але відновив їх незабаром після того, як Європейське агентство з лікарських засобів заявило, що користь від вакцини значно перевищує ризики.

В даний час Кіпр розраховує, що прищепить 70% свого населення до кінця червня, завдяки чому з'явиться колективний імунітет, заявив міністр охорони здоров'я Константінос Іоанну.

Сьогодні Кіпр повідомив про 53 254 випадки COVID-19 і 277 смертей.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua