• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

До інавгурації Байдена: ЗМІ повідомили про наміри Трампа швидко добудувати стіну з Мексикою

Реклама на dsnews.ua

Адміністрація чинного президента США Дональда Трампа намагається у пришвидшеному режимі добудувати стіну на кордоні з Мексикою до інавгурації 20 січня новообраного господаря Білого дому Джо Байдена

Станом на листопад цього року, було збудовано вже близько 644 кілометрів стіни, проте адміністрація Трампа продовжує швидкими темпами будувати її до інавгурації Джо Байдена, передає "ДС" з посиланням на матеріал видання Independent.

Сам Байден вже неодноразово заявляв, що його адміністрація не буде зносити вже збудовану частину стіни, проте запевнив, що продовження будівництва не слід очікувати. Він додав, що гроші з бюджету Пентагона також не будуть виділятися на цей проєкт.

За інформацією американської газети The New York Times, будівельники також продовжують розчищати дорогу для стіни у гірській місцевості, використовуючи динаміт. На думку критиків, мігранти не так часто переходили кордон у місцевості з каньйонами.

Нагадаємо, чинний президент США Дональд Трамп заявив, що Джо Байден зможе потрапити в Білий дім, якщо доведе законність набраних ним 80 мільйонів голосів виборців. Він також заявив, що має "сотні тисяч" доказів фальсифікації виборів, однак так і не надав їх.

    Реклама на dsnews.ua