• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

До Саакашвілі викликали реаніматолога, — адвокат

До колишнього президента Грузії Михайла Саакашвілі, який перебуває у в'язниці в Батумі, викликали реаніматолога через погані результати аналізу

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив адвокат політика Дмитро Садзаглішвілі, передає "ДС" з посиланням на "Грузія Online".

За його словами, напередодні в аналізах Саакашвілі "один з життєвих показників впав до критичного рівня". Він зазначив, що "потрібно було втручання реаніматологів, внаслідок чого показник стабілізувався".

"Це підтверджується висновком консиліуму про те, що зараз експрезидент входить в фазу голодування, при якій в будь-який момент часу очікується різке погіршення стан здоров'я, у зв'язку з чим виникає необхідність негайного надання медичних послуг", — резюмував адвокат.

Нагадаємо, 1 жовтня вранці колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі написав в соцмережах, що прибув в країну. Увечері 1 жовтня прем'єр Грузії заявив, що Саакашвілі затриманий.

Адвокат Саакашвілі заявив, що у політика на тлі голодування в тюрмі погіршився стан здоров'я. Саакашвілі важко пересуватися через набряк ніг.

Після 20 днів голодування в тюрмі Саакашвілі погодився допустити групу лікарів, яка склалася з ініціативи Міністерства юстиції. Згодом Саакашвілі погодився на те, щоб його госпіталізували, проте заявив, що не має наміру припиняти голодування. Пізно ввечері 22 жовтня лікарі провели процедуру переливання крові, і 23 жовтня стан його здоров'я стабілізувався.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua