• USD 39.4
  • EUR 42
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

Джонсон називав Макрона "п*здою" та "підлабузником Путіна", коли той гостював у Москві, — експомічник

Колишній прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон називав президента Франції Емманюеля Макрона "тошнотворним" та "підлабузником Путіна", коли французький лідер поїхав до Москви на зустріч з главою Кремля

Борис Джонсон та Еммануель Макрон
Борис Джонсон та Еммануель Макрон / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив у своєму подкасті колишній помічник британського уряду Гуто Харрі, передає "ДС".

Харрі створив подкаст про своє перебування на службі в британському уряді у період, коли він працював керівником відділу комунікацій тодішнього прем'єра.

У свіжому епізоді подкасту Харрі розповів про жорстке ставлення експрем’єра Джонсона до французького лідера у контексті російсько-української війни.

"На початку була напруженість, коли такі люди, як Емманюель Макрон з Франції, поїхали до Москви, щоб поговорити з Путіним. Я думаю, що Борис називав це в приватних розмовах "тошнотворним". І в той же час, я думаю, що Макрон відчував напругу від того, що Борис, здавалося, біг, допомагаючи Україні у військовому плані", – розповів колишній підлеглий Джонсона.

За словами Харрі, на одній із зустрічей з невеликою групою своїх помічників Джонсон почав жорстку словесну атаку на Макрона. При цьому Харрі уточнив, що Джонсон зазвичай не схильний дуже сердитися або використовувати нецензурні вирази.

"По суті, він (Джонсон – "ДС") сказав: "Він (Макрон – "ДС") – це слово з чотирьох літер, яке починається на "С" (C*nt — п*зда. – "ДС".), він дивак, він путінський підлабузник. Нам потрібно з ним розібратися", – розповів Харрі.

Згодом, зазначив експомічіник колишнього прем’єра, Джонсон і Макрон налагодили стосунки.

"Я радий сказати, що через кілька тижнів вони, звісно, помирилися. Вони дуже добре ладнали. Вони навіть пішли разом випити віскі на саміті "Великої сімки", – сказав експомічник.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua