• USD 27
  • EUR 32.7
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Ердоган заявив, що тричі вакцинувався проти COVID-19

Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган повідомив, що отримав три дози вакцини проти коронавірусу. Після оприлюднення даної інформації турецького лідера розкритикували, оскільки Туреччина намагається придбати достатню кількість доз для ключових працівників

Реджеп Тайіп Ердоган
Реджеп Тайіп Ердоган
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні "The Times", передає "ДС".

Ердоган отримав свою першу дозу вакцини китайського виробництва Sinovac 14 Січня і став одним з перших людей в Туреччині, вакцинувалися від коронавірусу. Він отримав другу дозу вакцини Sinovac 11 лютого, а на цьому тижні стало відомо, що 10 березня він отримав третю дозу. Однак турецький президент не повідомив, чи була це вакцина Sinovac або вакцина Pfizer, яку також закупила Туреччина.

Турецький лідер заявив, що зробив третє щеплення, щоб перевірити, чи підвищиться рівень його антитіл. Вчені стверджували, що для посилення імунітету більш рекомендованих двох уколів можуть знадобитися "бустерні дози" або щорічні вакцинації.

Однак у той час, коли він отримав додаткову дозу, людям, які отримали перше щеплення препаратом Pfizer, заявили, що їм доведеться почекати 12 тижнів, а не один місяць, через відсутність вакцин в країні.

"Немає навіть однієї дози для громадян, але відразу три для Ердогана", заявив глава парламентської групи основної опозиційної партії Туреччини Енгін Озкоч.

Наразі в Туреччині було зроблено близько 30 млн щеплень, причому 12 млн осіб — 15,4% населення — отримали дві дози.

Нагадаємо, Туреччина продовжує вихід з жорсткого карантину, скоротивши комендантську годину та скасувавши "карантин вихідного дня" у суботу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua