• USD 27.2
  • EUR 32.3
  • GBP 37.7
Спецпроєкти

Туреччина послаблює карантин: що дозволять

Туреччина продовжує вихід із жорсткого карантину, скоротивши комендантську годину і скасувавши "карантин вихідного дня" у суботу

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в публікації Hurriyet Daily News, передає "ДС".

Комендантська година у будні дні та в суботу діятиме з 22-00 до 05-00, тоді як до 1 червня тривала на годину довше — з 21-00. Таким чином "локдаун вихідного дня", який раніше діяв цілодобово в суботу та неділю, збережеться лише у неділю. 

Ресторани і кафе можуть приймати клієнтів з 7-00 до 21-00, а доставка можлива до опівночі.

Туреччина поступово послаблює обмеження з 17 травня. До того у країні 17 днів діяв жорсткий локдаун — на час священного мусульманського місяця Рамадану. 

Міністр освіти повідомив, що з 1 червня школярі початкових класів два дні на тиждень почнуть вчитися у класах. Для середньої та старшої школи такий режим навчання почнеться з 7 червня. Водночас, у селах та районах з незначною щільністю населення учні початкової школи зможуть вчитися у класах 5 днів на тиждень. Навчальний рік у турецьких школярів закінчується 2 липня. 

Щеплення від коронавірусу на цей час отримали понад 16,8 осіб млн першою дозою, понад 12,4 млн завершили вакцинацію.

Нагадаємо, раніше свої кордони для українців відкрила Греція. Для вʼїзду в Грецію турист за день до подорожі повинен заповнити так звану PLF-форму. Туристи повинні надати документ, що підтверджує проходження повного курсу вакцинації не менше ніж за 14 днів до поїздки, або негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 години до вʼїзду, або сертифікат про перенесену хворобу або позитивний діагноз за допомогою ПЛР-тесту, зроблений від двох до девʼяти місяців із дати хвороби.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua