• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

ЄС підтримав американські санкції проти Росії

Країни Європейського союзу солідарні зі Сполученими Штатами, які ввели нові санкції проти Російської Федерації. ЄС поділяють стурбованість американських партнерів з приводу збільшення числа зловмисних кібердействій

Жозеп Боррель
Жозеп Боррель
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у заяві високого представника ЄС із закордонних справ Жозепа Борреля, передає "ДС".

"Євросоюз та його держави-члени висловлюють свою солідарність зі Сполученими Штатами у звʼязку з наслідками шкідливої кібероперації, зокрема кібероперації SolarWinds, яка, за оцінкою США, була проведена Російською Федерацією. Це торкнулося уряду і бізнес у всьому світі, в тому числі в країнах — членах ЄС", — йдеться в заяві.

Глава дипломатії ЄС зазначив, що Євросоюз поділяє стурбованість партнерів у звʼязку зі збільшенням кібератак, які зачіпають безпеку і цілісність продуктів і послуг інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ).

При цьому Боррель додав, що ЄС продовжує роботу над створенням програми дій з розвитку відповідальної поведінки держав у кіберпросторі в рамках Організації Обʼєднаних Націй.

Як повідомляла "ДС", у четвер, 15 квітня, США запровадили санкції проти Росії через втручання в президентські вибори у 2020 році і продовження агресії Кремля проти України.

Нагадаємо, представник МЗС Росії Марія Захарова пообіцяла "невідворотну відповідь" Кремля на нові санкції, які запровадив Вашингтон проти Москви.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua