• USD 39.5
  • EUR 42.2
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

Естонія оголосила пакет військової допомоги для України з боєприпасами на 20 млн євро

Естонія країна надішле Україні наступний пакет військової допомоги на 20 мільйонів євро, до якого увійдуть артилерійські боєприпаси, протитанкові гармати, вибухові речовини, протигази, снайперське спорядження, боєприпаси меншого калібру

Реклама на dsnews.ua

Про це міністр оборони Естонії Ханно Певкур заявив під час візиту до Києва, передає "ДС". 

"Ми склали цей пакет, зосереджуючись на тому, щоб забезпечити максимальну вигоду для України, і водночас переконатися, що він не зменшити готовність оборони Естонії", – сказав політик.

За його словами, пакет допомоги включає снаряди калібру 155 мм, що є додатковим внеском Естонії в ініціативу Європейського Союзу щодо відправлення в Україну мільйона снарядів. Внесок Естонії частково профінансує Данія. Точну кількість боєприпасів не розголошують з міркувань безпеки.

Певкур зазначив, що із наближенням літа Україні потрібні насамперед боєприпаси, усі елементи протиповітряної оборони, а також запчастини та засоби радіоелектронної боротьби.

Як писала "ДС", В Естонії вважають, що запозичення з національних ринків чи бюджетів — це "найкращий спосіб дати Україні те, що їй потрібно для перемоги у війні".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua