• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Естонія закриє колючим дротом кордони з РФ від можливого напливу мігрантів

Естонський уряд оголосив збори резервістів на навчання Okas 2021 ("Шип 2021"), які пройдуть з 17 по 25 листопада — у рамках цих тренувань військові будуть встановлювати колючий дріт на кордоні з Росією

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у матеріалі EAdaily, передає "ДС".

Вказано, що збори стосуються особового складу 17-го та 27-го інженерних батальйонів, а також резервістів 191-ї та 291-ї роти розвідки.

За інформацією Департаменту поліції та прикордонної охорони Естонії, резервісти займуться встановленням на східному кордоні тимчасового загородження довжиною до 40 кілометрів в три шари.

Зокрема, колючий дріт буде встановлено близько в десяти місцях, у яких, за оцінкою Департаменту поліції та прикордонної охорони, вищий ризик незаконного перетину кордону Естонії.

"Сили оборони мають бути готові захищати Естонію та зобов'язані відпрацьовувати цю готовність у ході навчань. Естонська модель державної оборони спирається на резервістів — вона підтвердила свою життєздатність та ефективність як засіб стримування. Безпека не є даністю, тому Естонія проводить регулярні навчання з метою підтримки та розвитку здатності підрозділів резерву до швидкого реагування", — заявив міністр оборони країни Калле Лаанет.

Нещодавно в Естонії заявили, що готуються до зміцнення кордону з Росією через мігрантську кризу, такі дії спрямовані, щоб не допустити ситуації, як на білорусько-польському кордоні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua