• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Єврокомісія буде вести перемовини з владою Білорусі щодо повернення мігрантів додому

Єврокомісія буде вести технічні перемовини у тому числі з білоруською владою для повернення у рідні країни мігрантів, які намагаються через територію Білорусі потрапити у ЄС

Єврокомісія буде вести перемовини з владою Білорусі ;
Єврокомісія буде вести перемовини з владою Білорусі ;
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив головний речник Єврокомісії Ерік Мамер у Twitter, передає "ДС".

За словами політика, перемовини будуть вестися з Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців, Міжнародною організацією з міграції та Білоруссю. 

Європейський представник наголосив, що від Білорусі очікують надання доступу для гуманітарної допомоги з-за кордону та забезпечення прихистку для мігрантів, які наразі перебувають в країні. 

"Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн продовжує тримати контакт з країнами-членами щодо кризи на кордоні ЄС та Білорусі.

Білорусь повинна надати доступ для гуманітарної допомоги і забезпечити прихисток для мігрантів, які перебувають в країні. Єврокомісія буде проводити технічні перемовини з УВКБ ООН, МОМ та Білоруссю щодо репатріацій", — написав Мамер.

Нагадаємо, в Німеччині та ряді інших країн розкритикували рішення канцлера Ангели Меркель провести телефонну розмову з самопроголошеним президентом Білорусі Александром Лукашенком, вважаючи, що це врозріз з європейською політикою його невизнання як легітимного лідера.

Як писала "ДС", Європейський союз виділив 700 тисяч євро на екстрену гуманітарну допомогу мігрантам на кордоні Польщі з Білоруссю.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua