• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Євросоюз оновив перелік країн, для яких рекомендують скасувати обмеження на поїздки

Європейський Союз оновив список країн, особливих адміністративних регіонів та інших утворень і територіальних влад, для яких слід зняти обмеження на поїздки

Європейський Союз оновив список країн, для яких слід зняти обмеження на поїздки
Європейський Союз оновив список країн, для яких слід зняти обмеження на поїздки / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Відповідне рішення ухвалила Рада ЄС у Брюсселі 9 вересня, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Після розгляду, відповідно до рекомендації про поступове скасування тимчасових обмежень на несуттєві поїздки в ЄС, Рада оновила список країн, особливих адміністративних регіонів та інших утворень і територіальних влад, для яких слід зняти обмеження на поїздки. Зокрема, до списку було додано Уругвай, а зі списку виключені Албанія, Вірменія, Азербайджан, Бруней-Даруссалам, Японія і Сербія", — наголошується в повідомленні Ради ЄС.

Наразіу списку країн, для яких рекомендується зняти обмеження на поїздки — 13 держав, включно з Україною. Крім неї, до списку увійшли Австралія, Боснія і Герцеговина, Канада, Йорданія, Нова Зеландія, Катар, Республіка Молдова, Саудівська Аравія, Сінгапур, Південна Корея, Уругвай і Китай, за умови підтвердження взаємності.

Як передбачено в рекомендації Ради, перелік буде й надалі переглядатися кожні два тижні та, залежно від обставин, оновлюватися.

Як писала "ДС", Норвегія та Фінляндія дозволили вʼїзд вакцинованим проти COVID-19 громадянам України. Водночас Фінляндія скасувала можливість вʼїзду із ПЛР-тестом.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua