• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Фінляндія знову запровадила обмеження на в'їзд для українців

Уряд Фінляндії вирішив відновити обмеженя на здійснення необов'язкових (туристичних) поїздок українськими громадянами

Прапор Фінляндії
Прапор Фінляндії / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на спеціальному порталі МЗС України, передає "ДС"

Так, із 6 вересня цього року поїздки з туристичною метою до Фінляндської Республіки дозволяються винятково громадянам, які прибувають з підтвердженням повного курсу вакцинації проти COVID-19 та за умови, що з дати отримання другої дози вакцини пройшло 14 днів.

Водночас можливість вʼїзду із ПЛР-тестом скасовано.

Зазначається, що Фінляндія визнає 7 вакцин: Pfizer-BionTech, Moderna, AstraZeneca, Johnson&Johnson, BIBP/Sinopharm, Covishield та CoronaVac.

Сертифікат, що підтверджує повну вакцинацію, має бути перекладений англійською мовою та містити наступну інформацію про особу: ім'я та дата народження особи, яка отримала повний курс вакцинації; інформація про отриману вакцину; дати отримання першої дози та другої дози вакцин; інформація про місце отримання вакцини; підпис лікаря та печатка медичного закладу, де була проведена вакцинація.

Наголошується, що перетин кордону Фінляндії на підставі негативного ПЛР-тесту та підтвердження про те, що особа перехворіла на COVID-19, дозволили громадянам України лише за наявності поважної підстави для поїздки.

Нагадаємо, місяць тому Фінляндія відкрила свої кордони та зняла всі обмеження на в'їзд для українських громадян, дозволивши перетин кордону як із сертифікатом про вакцинацію, так і з негативним ПЛР-тестом, зробленим не пізніш ніж за 72 години до в'їзду.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua