• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Facebook забанив сторінку французького міста Біч через "нецензурну" назву

Алгоритм соцмережі Facebook визначив назву міста Біч (департамент Мозель, Франція) як нецензурне через те, що воно співзвучне з англійською лайкою, і видалив з соцмережі назву населеного пункту

Назва населеного пункту
Назва населеного пункту / DTV: Daniel Television
Реклама на dsnews.ua

Американська соціальна мережа не опублікувала сторінку мерії, яка була змушена створити нову сторінку в Facebook, "Мерія 57230", для інформування своїх громадян, передає "ДС" з посиланням на Європейську правду.

Муніципалітет на своїй новій сторінці в Facebook заявив, що подав апеляцію. На даний момент "офіційна сторінка залишається невидимою, а процедура оскарження може тривати кілька місяців".

Варто відзначити, що інші муніципалітети в регіоні Pays de Bitche вирішили не ризикувати і перейменувати свої сторінки в Facebook. Наприклад, так зробили в селі Рорбах-ле-Біч, пояснивши, що "не в наших правилах заперечувати назву нашого прекрасного села, але очевидно, що Facebook веде полювання за цим словом, і зрозуміло, чому".

Це не перший раз, коли Біч потрапляє під цензуру. У 1881 році посол США у Франції Леві Парсонс Мортон оскаржив розташування американського посольства на площі Біч в Парижі, названій на честь військових заслуг міста. Мортон попросив паризьку владу перейменувати площу — назву змінили на Place des États-Unis.

Як повідомлялося, австрійське село Фукінг (Fucking) змінило свою назву, оскільки його мешканці вже втомилися від насмішок, які ця назва викликала в англомовному світі, і від відвідувачів, які крали його вивіски.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua