• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

Франція готова доєднатися до Штатів в передачі Україні $50 млрд від активів РФ

Франція підтримує ідею Сполучених Штатів Америки щодо передачі на допомогу Україні $50 млрд з доходів від заморожених російських активів

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр фінансів Франції Бруно Ле Мер під час брифінгу для журналістів перед зустріччю G-7 , передає "ДС" з посиланням на Bloomberg.

Так, США наполягають на тому, щоб група провідних країн залучила майбутні доходи від близько $280 млрд заморожених активів Центрального банку Росії, більшість з яких знаходяться в Європі. Цей план може розблокувати пакет допомоги на суму до $50 млрд для України.

"Ми відкриті до ідеї мобілізації доходу від цих активів якомога найкраще і якомога раніше в рамках міжнародного права", — сказав він.

"США внесли пропозиції, які відповідають міжнародному праву, і ми будемо працювати над ними в конструктивний і відкритий спосіб з метою досягнення згоди щодо цього фундаментального питання фінансової підтримки України до кінця саміту G-7", — додав Ле Мер.

Раніше Німеччина також підтримала цей план США. Шанси, що він може бути повністю схвалений на зустрічі лідерів G-7 13-15 червня, зростають.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua