• USD 27.6
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Франція збирається скасувати "коронавирусное" надзвичайний стан через місяць

Реклама на dsnews.ua
Франція не планує продовжувати надзвичайний стан у сфері охорони здоров'я країни, термін дії якого закінчується 10 липня

Про це заявили у французькому уряді, передає "ДС" з посиланням на Європейську правду.

У той же час, Рада міністрів країни розгляне проект закону, який дозволить продовжувати певні карантинні обмеження ще 4 місяці після цієї дати - такі як вимога носити маску в громадському транспорті й магазинах, заборону будь-яких масових зборів, закриття певних публічних закладів.

Цей проект не дозволить посилити карантин до тих масштабів, в яких він діяв, починаючи з 17 березня.

У разі істотного погіршення епідемічної ситуації, не виключають повернення надзвичайного стану в сфері охорони здоров'я - в окремих регіонах або на всій території країни, за рішенням Ради міністрів.

Поки що ситуація поліпшується. В країні щодня виявляють кілька сотень нових хворих, вчора цей показник перевищував 400. Разом з тим, кількість пацієнтів у реанімації вчора знизилася вже до менш 1000 людина - 955 пацієнтів, тоді як на піку епідемії, в квітні, їх кількість перевищувала 7000. За останню добу померли 87 хворих. Загальна кількість померлих з початку епідемії досягла 29 296.

Надзвичайний стан в сфері охорони здоров'я Франція ввела з 24 березня і після цього один раз продовжувала його - до 10 липня.

Нагадаємо, станом на ранок 10 червня число людей, померлих від коронавіруса, досягло 411 177, за період пандемії одужали 3 370 276 осіб.

    Реклама на dsnews.ua