• USD 39.6
  • EUR 42.3
  • GBP 49.4
Спецпроєкти

Генеральна директорка YouTube Сьюзан Войчицькі йде у відставку

Головний виконавчий директор YouTube Сьюзан Войчицькі йде у відставку після дев'яти років керівництва відеопідрозділом Google

Сьюзан Войчицькі
Сьюзан Войчицькі
Реклама на dsnews.ua

Про це Войчицькі повідомила у своєму блозі, передає "ДС" із посиланням на Bloomberg.

Колишня очільниця віде-хостингу зазначила, що планує "розпочати нову главу", зосередившись на сім'ї, здоров'ї та особистих проєктах. Войчицькі після відставки також виконуватиме роль радника, працюючи в Google та материнській компанії Alphabet Inc.

"Для мене настав правильний час, і я відчуваю, що зможу це зробити, тому що у нас є неймовірна команда лідерів на YouTube", — написала Войчицькі.

У вересні YouTube провів прямий ефір, присвячений своєму сервісу Shorts, нагадали в Bloomberg. Войціцькі взяла участь у ньому за допомогою відеодзвінка, пославшись на проблеми зі здоров'ям. Компанія відмовилася від подальших коментарів.

"Войчицькі (54 роки) — одна з найстаріших співробітників Google і одна з найвідоміших жінок-керівників у Кремнієвій долині. Після того, як вона позичила свій гараж засновникам компанії, вона почала працювати менеджером з маркетингу і піднялася кар'єрними сходами у рекламному бізнесі Google, перш ніж приєднатися до YouTube у 2014 році", — зазначили у виданні

Вона брала участь у двох монументальних придбаннях Google: у 2006 році компанія придбала YouTube, а наступного року — компанію DoubleClick, яка займалася рекламними технологіями.

Войчицькі багато років керувала медійною рекламою Google, перетворивши її на другорядний потік доходів після пошуку та розширивши сферу діяльності Google, наприклад, таргетовану рекламу, яка приносила більші прибутки, але була більш прискіпливою до регуляторних органів.

Як писала "ДС", засновник ПВК "Вагнер", бізнесмен Євген Пригожин обіцяє, що в Росії закриють відомий відеохостинг YouTube.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua