• USD 27
  • EUR 32.7
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Генсек НАТО застерігає Росію та Білорусь від дестабілізації на східному фланзі

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг занепокоєний з приводу тісної співпраці Білорусі з Росією і застерігає обидві країни від дестабілізації на східному фланзі НАТО

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні німецької газети Welt, передає "ДС".

"НАТО — це оборонний союз. Я не хочу надто багато розмірковувати, але ми пильні і дуже уважно стежимо за тим, що відбувається в Білорусі. У надзвичайній ситуації ми, звичайно, готові захистити і захистимо будь-якого союзника від будь-якого виду загроз, що виходять з Мінська і Москви", — наголосив Столтенберг.

Генсек НАТО зазначив, що Білорусь стає "все більше і більше залежною" від Росії, що викликає занепокоєння у союзників Альянсу.

"Союзники серйозно занепокоєні більш тісною співпрацею між Москвою та Мінськом в останні місяці. У минулому, як ми знаємо, Росія масово порушила територіальну цілісність таких держав, як Україні, Грузія та Молдова", — сказав він, додавши, що зараз з Білоруссю межують Литва, Латвія, Польща.

Нагадаємо, кілька днів тому Росія та Білорусь домовилися спільно боротися із "деструктивною діяльністю Заходу" проти так званої "союзної держави". Спецслужби двох країн ухвалили таке рішення начебто "в умовах агресивної політики США і країн Заходу на російському і білоруському напрямках".

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський заявив, що реалізація проєкту щодо створення "союзної держави" Росії і Білорусі стане справжньою загрозою для України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua