• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Німеччина, Чехія і Данія приєдналися до країн, які не визнають легітимність Лукашенко

Реклама на dsnews.ua

Німеччина, Данія та Чехія приєдналися до ряду європейських країн, які не визнають легітимність Олександра Лукашенко, який вступив на новий президентський термін на таємній інавгурації

Про це повідомили міністри закордонних справ Данії та Чехії, а також представник німецького уряду, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

Глава МЗС Чехії Томаш Петржічек заявив, що президентські вибори в Білорусі не були вільними і чесними, тому їх результати не є легітимними.

"Тому сьогоднішня інавгурація Лукашенка також нелегітимна. У білоруського громадянського суспільства є повна підтримка Чехії. Білоруси заслуговують свободи", — підкреслив він.

Данія також не визнає легітимності Лукашенка, про що свідчить заява глави МЗС країни Йеппе Кофод. Він зазначив, що білорусам необхідні вільні, справедливі вибори, а також демократично обраний президент.

"Сфальсифіковані вибори повинні вести Лукашенка не в президентський палац, а в список санкцій Євросоюзу", — підкреслив він.

Про те, що Німеччина не визнає Лукашенка легітимним президентом Білорусі повідомив сьогодні офіційний представник Бундестагу Штеффен Зайберт.

Нагадаємо, в білоруській столиці Мінську люди виходять на акції, протестуючи проти інавгурації Олександра Лукашенка.

    Реклама на dsnews.ua