• USD 28.3
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Німеччина отримала ще один тривожний сигнал: Прем'єр Польщі висловився про "Північний потік-2"

Реклама на dsnews.ua

Події в Білорусі і отруєння російського опозиціонера Олексія Навального є останнім сигналом тривоги для того, щоб Німеччина зупинила будівництво газопроводу "Північний потік-2"

Про це прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив в інтерв'ю Bloomberg TV, передає "ДС".

"Навальний — дуже сумний приклад того, як Росія поводиться зі своїми громадянами і лідерами опозиції. Це повинно бути не тільки строго засуджено, повинні бути санкції", — переконаний Моравецький.

Він висловив надію, що дискусія щодо зупинення будівництва "Північного потоку-2", яка почалася в Німеччині, вплине на рішення Берліна по трубопроводу.

"Почувши, що говорять лідери в Німеччині, наприклад Аннегрет Крамп-Карренбауер, Армін Лашет або Фрідріх Мерц, я думаю, що люди, які приймають рішення, змінять їх", — зазначив Моравецький.

На його думку, Німеччина поступово визнає, що будівництво газопроводу є політичним проектом.

"Останні події в Білорусі, де Путін явно загрожує вторгненням, і те, що він зробив з Навальним, повинні стати останнім сигналом тривоги для Німеччини в контексті "Північного потоку-2", — вважає Матеуш Моравецький.

Як повідомлялося, канцлер Німеччини Ангела Меркель вже не виключає, що газопровід "Північний потік-2" може потрапити під санкції у зв'язку з отруєнням російського опозиціонера Олексія Навального.

Раніше Меркель неодноразово підтверджувала, що "Північний потік-2" буде завершено. Вона заявляла, що питання газопроводу і отруєння Навального не слід пов'язувати і трубопровід повинен бути добудований.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп висловився на підтримку відмови від будівництва магістрального газопроводу "Північний потік-2" через отруєння російського опозиціонера Олексія Навального нервово-паралітичною речовиною "Новачок".

    Реклама на dsnews.ua