• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Німеччина розраховує на масову вакцинацію проти COVID-19 влітку 2021 року

Реклама на dsnews.ua

Міністр охорони здоровʼя Німеччини Єнс Шпан сподівається, що масова вакцинація від коронавірусу в Німеччині відбудеться не пізніше літа наступного року

Про це йдеться в повідомленні DW, передає «ДС».

"На даний час я дуже оптимістично налаштований стосовно того, що масова вакцинація відбуватиметься щонайпізніше влітку", — заявив Шпан.

Виходячи з наявних на сьогодні даних, міністр припустив, що влітку щеплення можна буде робити навіть у кабінетах лікарів.

За словами Шпана, вже навесні вакцинуватися зможуть мільйони осіб. Однак, зазначив він, питання, які категорії людей вакцинуватимуть у першу чергу, ще обговорюватимуть.

"Ми з цим визначимося у найближчі тижні на основі рекомендацій експертів. Ми повинні знайти баланс між етичними принципами і практичністю", — пояснив Шпан.

Раніше представник міністерства охорони здоровʼя Німеччини повідомив, що вакцинація проти коронавірусу в країні буде безкоштовною, незалежно від того, де й як застрахована людина. У свою чергу речник уряду Німеччини Штеффен Зайберт наголосив, що вакцинація буде проводитися на добровільних засадах.

Нагадаємо, цього тижня Велика Британія схвалила вакцину від COVID-19 компанії Pfizer і планує приступити до вакцинації найближчим часом.

    Реклама на dsnews.ua