• USD 27.3
  • EUR 32.5
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Глава МЗС Румунії назвав Чорне море "озером НАТО": окупанти Криму огризнулися

Міністр закордонних справ Румунії Богдан Ауреску заявив, що Чорне море частково перетворилося на озеро НАТО, а безпека в цьому регіоні стала невід'ємною частиною безпеки Північноатлантичного альянсу

Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав журналістам, передає "ДС" із посиланням на РИА Новости.

"Ми не можемо відмовитися від присутності в регіоні як членів альянсу. Я думаю, що важливо продовжувати просувати наші цінності в регіоні", — заявив міністр, відповідаючи на питання журналістів про те, як НАТО може перешкодити перетворенню Чорного моря на "російське".

Ауреску додав, що Бухарест стурбований масивною "передислокацією військ і демонстрацією сили в регіоні". Як зазначив глава румунського відомства, безпека в районі Чорного моря — "невід'ємна частина безпеки НАТО".

У Криму огризнулися. Так, керівник робочої групи з міжнародно-правових питань при постійному представництві Криму при президенті Росії Олександр Молохов назвав "провокаційною витівкою" порівняння Чорного моря з "озером НАТО".

"Кримчан не може не обурювати подібна провокаційна витівка високопоставленого західного дипломата", — сказав Молохов РИА Новости.

"Наш Чорноморський флот ніколи не дозволить кораблям НАТО панувати в Чорному морі, як би їм не хотілося розширити на цей регіон свою експансію", — додав окупант.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua