• USD 29.3
  • EUR 31.2
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Глава Pfizer вважає, що "завдяки" новим хвилям COVID-19 обмеження послаблять

Коронавірусна інфекція COVID-19 продовжить поширюватися по планеті, однак у майбутньому буде викликати менше обмежень, ніж це було досі

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це в понеділок, 17 січня, в інтерв'ю французькому телеканалу BFM TV заявив генеральний директор Pfizer Альберт Бурла, повідомляє "ДС".

"Цьогорічна хвиля стане останньою з такою великою кількістю обмежень", — вважає він.

Бурла підкреслив, що вважає за важливе, щоб люди отримали по три дози вакцини від його компанії, оскільки саме тоді вони будуть добре захищені від коронавірусної інфекції.

"Потім ми перейдемо до формату, який передбачає по одній дозі на рік, за винятком людей зі зниженим імунітетом, яким, можливо, потрібно щеплюватися раз на квартал. Також потрібно вакцинувати дітей, щоб захистити їх. У випадку з дітьми ефективність вакцини дуже хороша", — додав гендиректор Pfizer.

Разом з тим Бурла зазначив, що мРНК-вакцини, однією з яких є вакцина Pfizer, не слід вважати "Священним Граалем" у боротьбі проти COVID-19.

Як повідомляла "ДС", станом на ранок 17 січня в Україні зафіксовано 5 072 нових випадків коронавірусної хвороби, це на 1 307 менше, ніж напередодні.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua