• USD 39.8
  • EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

Глава "Ростеху": назвав танк "Армата" найпотужнішим у світі, але "воювати ним дорого"

Новий російський танк Т-14 "Армата" набагато потужніший за всі існуючі танки, проте він навряд чи застосовуватиметься у війні проти України

Танк "Армата"
Танк "Армата" / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це генеральний директор держкорпорації "Ростех" Сергій Чемезов, передає "ДС" з посиланням на пропагандистську агенцію РІА "Новості".

Глава "Ростеху" пояснив таке рішення високою вартістю цієї техніки.

"Армата", вона загалом дорога. За своїм функціоналом, вона, звичайно, набагато перевершує існуючі танки, але занадто дорога, тому її зараз армія навряд чи буде використовувати. Простіше їм купити ті ж Т-90-і ", — заявив він.

Чемезов також зазначив, що оборонно-промисловий комплекс потребує коштів на нові озброєння.

"Зараз потрібні гроші для того, щоб створити нові танки, нові озброєння, більш, можливо, дешеві. Тому, якщо є можливість купити дешевші, чому ні", — заявив російський чиновник.

При цьому глава "Ростеху" повідомив, що "найновіший танк Т-14 "Армата" стоїть на озброєнні російської армії". Раніше російські держагентства повідомляли, що танк застосовується проти українських військ.

The Insider втоплює, що танк Т-14 "Армата" — найновіша, як стверджується, розробка в галузі танкобудування Росії, в якій використано передові технології та потужне озброєння. За словами творців танка, він має комбіноване багатошарове бронювання, новий динамічний захист "Малахіт" та комплекс активного захисту "Афганіт".

Також, запевняють у Росії, він здатен застосовувати нові керовані ракети дальністю до 8 км.

Танк розпочали розробляти на початку 2021 року в Уральському конструкторському бюро транспортного машинобудування.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua