• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Глави країн G7 погодили зобов'язання по клімату

Лідери країн "Великої сімки" затвердили спільні кліматичні цілі, згідно з якими до 2050 року шкідливі викиди в атмосферу мають опуститися до нуля, а також реалізовані заходи щодо утримання темпів глобального потепління не більше ніж на 1,5 градуса Цельсія

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

«На шляху до @COP26 (26-та Конференція ООН з питань зміни клімату у Глазго, 1-12 листопада 2021 року – ред.). Партнери по G7 підписали знакові спільні зобов’язання щодо досягнення нульового викидів до 2050 року (найпізніше) та утримання підвищення температури у межах 1,5 градуса Цельсія на досяжну перспективу. Ми зробимо все необхідне, щоб дотримати ці 1,5 градуса", — зазначила Урсула фон дер Ляєн.

Вона також акцентувала увагу на шляхах, якими найбільш розвинені країни світу будуть досягати амбітних кліматичних цілей.

«Нам потрібно декарбонізувати енергетичний сектор. 25% енергії Європейського Союзу виходить від відновлювальних джерел, і ми поставили мету досягти 38% до 2030 року. Партнери по G7 погодилися поступово відмовитися від вугілля. Згода між G7 припинити глобальне фінансування вугілля є великим досягненням, та надсилає потужний сигнал світу», — додала президент Єврокомісії.

Як повідомляла "ДС", в англійському графстві Корнуолл, де проходить саміт "Великої сімки", тисячі людей протестували проти бездіяльності влади перед кліматичними змінами та іншими світовими проблемами.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua