• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Головлікар лікарні порадив нещепленим росіянам "помирати вдома": МОЗ області дало пояснення

Головний лікар міської Івано-Матренинської дитячої клінічної лікарні в Іркутській області Росії Володимир Новожилов порадив нещепленим росіянам у разі зараження коронавірусною інфекцією не дзвонити в швидку, а вмирати вдома

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав під час прямого ефіру, передає "ДС" із посиланням на Telegram-канал Mash.

"Якщо ви не щепилися і захворіли, тоді не дзвоніть на швидку, помирайте вдома", — сказав медик.

Він пояснив, що система охорони здоров'я в пандемію перевантажена, а громадяни, які нібито не виявили відповідального ставлення до свого здоров'я і не зробили щеплення, займають у лікарнях місця, а отже, їх не отримують люди, які щепилися, але чекають на планову допомогу.

МОЗ Іркутської області пояснило переживанням за здоров'я дітей слова Новожилова.

"Володимир Олександрович — дуже шанований в області лікар, він постійно стикається з наслідками коронавірусу. Всі ми знаємо, як він переживає за своїх маленьких пацієнтів. Діти стали хворіти важко, і цей факт дуже турбує Володимира Олександровича. Сьогодні в області багато ліжок віддано під коронавірус, переносяться планові операції, госпіталізації. Висловлювання Володимира Олександровича зовсім не означає, що тим, хто не вакцинований, не надаватиметься допомога в повному обсязі. МОЗ гарантує, що надаватиметься. Це був заклик до вакцинації, до відповідального ставлення до свого здоров'я та здоров'я оточуючих", — наводить МОЗ слова голови відомства Якова Сандакова.

Нагадаємо, в Росії за останню добу, 26 жовтня, підтверджено 1123 смерті від коронавірусної інфекції, що стало новим рекордом.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua