• EUR 42.5
  • GBP 49.6
Спецпроєкти

Гол Довбика увійшов в історію чемпіонатів Європи (ВІДЕО)

Гол українського форварда Артема Довбика в матчі проти збірної Швеції увійшов до історії, адже став найбільш пізнім переможним забитим мʼячем в історії чемпіонатів Європи

Попереднім рекордсменом був знаменитий француз Мішель Платіні, інформує "ДС".

Платіні відзначився під час Євро-1984 в матчі проти Португалії, забивши на 119-й хвилині (118:53). Довбив приніс перемогу Україні на 121-й хвилині (120:37).

Крім цього, гол українця став другим найбільш пізнім забитим голом на чемпіонатах Європи взагалі. Першість продовжує утримувати представник Туреччини Семіх Сентюрк, який забив на 122-й хвилині у чвертьфіналі Євро-2008, зрівнявши рахунок у матчі проти Хорватії.

Як писала "ДС", збірна України перемогла команду Швеції з рахунком 2:1. Переможний гол було забито наприкінці другого овертайму. Наступний матч підопічні Андрія Шевченка зіграють 3 липня проти команди Англії.

Редактор: Віктор Костенко