• USD 27
  • EUR 32.7
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Грета Тунберг відновила перервані пандемією протести (ФОТО)

Еко-активістка Грета Тунберг відновила в п'ятницю, 11 червня, протести під будівлею парламенту Швеції після довгої перерви через пандемію коронавірусу

Грета Тунберг на протесті в Швеції
Грета Тунберг на протесті в Швеції
Реклама на dsnews.ua

Про це вона повідомила на своїй сторінці в Twitter, передає "ДС".

Зокрема, дівчина з групою інших протестувальників вийшла під будівлю в масці з логотипом "П'ятниці для майбутнього" і зі слоганом "Шкільний страйк за клімат".

"Ми знову повернулися під парламент. Але пандемія ще не закінчилася, тому на фізичних акціях нас буде мінімальна кількість і ми будемо діяти в рамках діючих обмежень", — написала вона.

Зазначимо, Грета Тунберг відома як організатор "Шкільного страйку за клімат". Вона почала цю акцію в серпні 2018 року, і відтоді надихнула мільйони молодих людей на участь в екопротестах. Активістку номінували на Нобелівську премію.

Нагадаємо, в кінці серпня 2020 року Грета Тунберг оголосила, що після річної перерви повертається в школу, а у вересні вона взяла участь в п'ятничній акції своїх соратників біля будівлі парламенту Швеції з метою покласти початок серії соціально дистанційованих глобальних протестів проти змін клімату.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua