• USD 26.6
  • EUR 31.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Грузія знову вимагатиме носити маски на вулиці: які ще обмеження запроваджено

У Грузії з вівторка, 10 серпня, носіння захисної маски на відкритому просторі, де збирається більше пʼяти осіб, буде обовʼязковим

Реклама на dsnews.ua

Відповідне рішення на сьогоднішньому засіданні прийняла Міжвідомча координаційна рада, передає "ДС" із посиланням на Грузія Online.

Причиною такого рішення стало погіршення епідситуації.

Вимогу носити маску на відкритому просторі було знято в Грузії з 22 червня, хоча обмеження в закритому приміщенні залишалося чинним. Крім того, посилюється контроль за проведенням весіль, поминок і подібних заходів.

Як заявив керівник оперативного штабу при Міжвідомчій координаційній раді Георгій Гібрадзе, у разі першого порушення, обʼєкт харчування буде оштрафований на 10 тисяч ларі (понад 86 тис. грн), а в разі повторення обʼєкт буде опечатано.

"Робота обʼєктів харчування обмежена в період з 00:00 до 05:00, виконання чого держава ще більше посилить", — сказав Гібрадзе.

За даними Національного центру з контролю захворювань Грузії, станом на 9 серпня в країні було зроблено 641 242 щеплення від коронавірусу. Одну дозу вакцини отримали 431 894 особи, в той час як повний курс вакцинації (дві дози) пройшли 197 118 осіб (5,3% населення). Найбільше щеплень було зроблено в Тбілісі — 358 910.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua