• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Індія вийшла на фінішну пряму щодо отримання вакцини проти COVID-19 (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

В Індії почалася третя, заключна фаза клінічних випробувань вакцини проти коронавірусупід назвою Covaxin, яку розробила компанія Bharat Biotech в співробітництві з Індійським радою з медичних досліджень (ICMR)

Першим добровольцем на випробуваннях став ректор Алігархского мусульманського університету (АМУ) Тарік Мансур, передає "ДС" з посиланням на телеканал NDTV.

"Я зголосився добровольцем для фази III випробування вакцини Covaxin проти COVID-19, це дослідження, яке проводить АМУ у співпраці з ICMR і Bharat Biotech, спрямоване на оцінку безпеки та ефективності цієї вакцини", — написав він у Twitter.

При цьому Мансур закликав громадян добровільно зареєструватися для участі в "новаторському дослідженні для розробки кращих методів і варіантів лікування".

Як повідомляється, тестування вакцини пройде в 25 медцентрах по всій Індії, в яких візьмуть участь 26 тисяч осіб.

Добровольцям оплатять дорожні витрати, також передбачені й інші пільги. У перших двох вдалих фазах випробувань взяли участь близько 800 осіб.

Нагадаємо, в проекті бюджету-2021 України передбачається виділення 19,4 млрд гривень на боротьбу з COVID-19, а також вакцинацію.

    Реклама на dsnews.ua