• USD 26.2
  • EUR 30.5
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Італія збирається запровадити обов'язкову вакцинацію для представників усіх професій

З 15 жовтня Італія стане першою європейською країною, в якій буде запроваджено обовʼязкову вакцинацію для всіх сфер

РИА-Новости
Реклама на dsnews.ua

Працівники не зможуть без "зеленої перепустки" потрапити на фабрики, офіси, професійні студії і будь-які інші робочі місця, передає "ДС" із посиланням на Corriere della Sera.

Зазначено, що як державні, так і комерційні компанії мають назначити відповідального за перевірку таких "перепусток", як це зараз відбувається в школах і університетах.

Так, працівників, які не матимуть "зеленої перепустки", планують штрафувати, але не звільняти. Зокрема, сума штрафів складатиме від 400 до 1000 євро, і ще більше — в разі виявлення підробки документа.

Крім того, після пʼяти днів відсутності особи на робочому місці, через відсутність "зеленої перепустки", роботодавець має право призупинити контракт без виплат і компенсацій.

Нагадаємо, в червні стало відомо, що в Москві будуть відстороняти від роботи без виплати зарплати співробітників, які відмовилися від вакцинації від коронавірусу.

Примусова вакцинація в Росії почалася з Якутії, потім дійшла до Москви і стала впевнено розходитися всіма регіонами.

Станом на середину серпня, у Росії близько 5% компаній звільнили співробітників за відмову вакцинуватися. Однак здебільшого вимога вакцинуватися стосується людей, які працюють офлайн, а не віддалено з дому.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua